Miło mi Cię poznać

W imię oryginalności i świadomości bycia sobą pragnę wyrazić swą artystyczną duszę. Wyzwaniem moim nie będą zakupy, ani kultura wydanego pieniądza na pokaz, lecz decyzja którą modę chcę wspierać i którą śledzić. Niekonwencjonalna i kierująca się własną intuicją, pasjonatka mody, stylu vintage, kolekcjonerka chwil, wierzę w swoje kreatywne ,,ja”

Strona niesieciowa to autorskie stylizacje oraz inspiracje do wyboru. Na blogu znajdziesz różnorodność zdjęć z sesji plenerowych, oraz miejsc które nie będą się powtarzały. Głównym tematem będą stylizacje oraz kreatywna fotografia w stylu art/fashion od czasu do czasu pojawią się artykuły z zakresu kultury mody, strefy urody oraz dekoracji. Postaram się skupić na tym co czuję. ,,Najpiękniejsze historie zaczynają się od odwagi.”

Autorką zdjęć jest Sabina Wieremczuk, pasjonatka fotografii i przyrody. Z Sabiną znamy się od podstawówki, ale dopiero teraz los połączył nasze wspólne pasje i marzenia. Organizując spontaniczne sesje w plenerze, naszą ideą jest wykorzystanie miejsc w obrębie własnej osi,  jak już ustalimy termin spotkania na spontanie szukam ciekawego miejsca, krzaka, łąki, kamienia, żwirowni, zaś Sabina wyczuwa światło. Duet idealny.  Rozumiemy się bez słów. Jak już wspominałam, na chwilę obecną pragniemy wykorzystać własny pomysł i kreatywność.

O autorze

Komentarze5

 1. By Komentator WordPress
  4 lipca, 2019 Reply

  Cześć, to jest komentarz.
  Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
  Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

 2. By Katarzyna
  15 sierpnia, 2019 Reply

  Życzę powodzenia

  • By Kamila
   2 września, 2019 Reply

   dziękuję, pozdrawiam:)

 3. By Ewelina
  16 września, 2019 Reply

  Powodzenia Kamilka:)

  • By Kamila
   17 września, 2019 Reply

   Dziękuję kochana, to miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.